totaal klassement 2017
Uitslag A-Optimisten

  
Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten12345678910111213141516
12551Ralf Helbig, ZV Maas&Roer18,01111(dnc)(dnc)(dnc)431111111
22467Job Stam, ZV de Pettelaer23,0(2)222111(3)(dsq)2222222
33231Bart Dieperink, ZV de Pettelaer69,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdnc21dncdncdncdncdncdncdnc
43016Jeroen Dieperink, ZV de Pettelaer69,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdnc12dncdncdncdncdncdncdnc
53232Rik Dieperink, ZV de Pettelaer78,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc
  

Uitslag B-Optimisten

  
Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten12345678910111213
    141516          
1NED 2932Pippa Geelen, ZV Maas&Roer43,0366623333(dnc)(dnc)(dnc)2
    222          
2NED 3001Emile van Griensven, ZV de Pettelaer50,0123232222463(dnc)
    (dnc)(dnc)dnc          
3NED 3040Lucas van Griensven, ZV de Pettelaer51,0441344411322(dnc)
    (dnc)(dnc)dnc          
4NED 2530Sterre Michels, ZV Maas&Roer64,0(dnc)(dnc)(dnc)dnc111dncdnc1111
    111          
5NED 1956Wouter Leemans, ZV Maas&Roer168,02121(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
6GER 10636Danilo Wilms, ZV Maas&Roer181,07354(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
7NED 2715Vinn Lutgens, ZV Maas&Roer184,06745(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
8GER 12168Leonard van Kann, ZV Maas&Roer186,05577(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
9MK 4Niek Landman, WSV de Maaskant190,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc244dnc
    dncdncdnc          
10MK 259Joris van Mourik, WSV de Maaskant195,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc636dnc
    dncdncdnc          
11MK 7Bram Landman, WSV de Maaskant200,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc1055dnc
    dncdncdnc          
12NED 1105Juul Raap, WSV de Maaskant203,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc977dnc
    dncdncdnc          
13NED 1070Sem Klerks, WSV de Maaskant206,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc51011dnc
    dncdncdnc          
14MK 1Marjolein van Mourik, WSV de Maaskant206,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc7118dnc
    dncdncdnc          
15MK 169Sara van Lieverloo, WSV de Maaskant207,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc8910dnc
    dncdncdnc          
16MK 17Guusje Raap, WSV de Maaskant215,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdns89dnc
    dncdncdnc          
17MR 2530Storm Michels, ZV Maas&Roer234,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
  

Uitslag C-Optimisten

  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 
  

NoZeilnoNaamPunten56789101112
1NED 2707Tom Thijssen, JZV-Berkendonk38,0522(dnc)dnc433
2MK 5Hoite Anema, WSV de Maaskant45,0655(dnc)dnc622
3MK 6Antje Anema, WSV de Maaskant47,0368(dnc)dnc146
4MB 11Ties Reijnen, WSV Maasbommel79,0111(dnc)dncdncdncdnc
5MK 44Dieuwke Anema, WSV de Maaskant81,0(dnc)dncdncdncdnc311
6BD 13Linda van Dijk, JZV-Berkendonk87,0236(dnc)dncdncdncdnc
7MB 13Jet Reijnen, WSV Maasbommel87,0443(dnc)dncdncdncdnc
8MK 11Roan Dijkstra, WSV de Maaskant89,0(dnc)dncdncdncdnc265
9MK 22Noortje Raab, WSV de Maaskant90,0(dnc)dncdncdncdnc554
10BD 16Bas Ohmstede, JZV-Berkendonk94,0774(dnc)dncdncdncdnc
11PE 2Sake van Heel, WV de Pettelaer97,0(dnc)dncdnc11dncdncdnc
12BD 15Jolijn Thijssen, JZV-Berkendonk99,0887(dnc)dncdncdncdnc
13PE 25Anne Vader, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc52dncdncdnc
14PE 1Doris Struis, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc25dncdncdnc
15PE 21Hidde Vader, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc43dncdncdnc
16PE 3Mette, WV de Pettelaer104,0(dnc)dncdnc36dncdncdnc
17PE 8Tjeerd Veer, WV de Pettelaer105,0(dnc)dncdnc64dncdncdnc
18PE 15Niek van de Molen109,0(dnc)dncdnc77dncdncdnc
  

Uitslag Splash

  
Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten12345678910111213
    141516          
1NED 2013Thijn Cannemeijer, JZV-Berkendonk29,01122221(5)3(5)(5)41
    253          
2NED 1130Thomas Mulders, ZV de Pettelaer32,03333(dsq)1222(6)4(6)2
    511          
3NED 2698Thymen van Beek, Trident Wijk en Aalburg39,02(13)(8)(6)155344124
    422          
4NED 2680Roelie Gruben, WV de Maaskant57,0421133611287(dnc)
    (dnc)(dnc)dnc          
5NED 575Lindie van Gils, WV de Maaskant69,058710(dnc)(dnc)(dnc)751383
    165          
6NED 1107Leon Knikkenberg, JZV-Berkendonk69,0104(12)11468(dnc)(dnc)3215
    744          
7NED 1956Tess Knikkenberg, JZV-Berkendonk93,0696(13)94104(11)7(11)dns7
    677          
8NED 2344Bram van den Boomen, ZV de Pettelaer111,0136548dsq3881199(dnc)
    (dnc)(dnc)dnc          
9NED 2076Luuk Vrehen, ZV de Pettelaer111,0810145784910975(dnc)
    (dnc)(dnc)dnc          
10NED 1014Jurre Stam, ZV de Pettelaer112,07597(dnc)(dnc)(dnc)66dncdncdnc6
    336          
11NED 2077Imme Geelen, ZV Maas&Roer116,014111012677119(dnc)(dnc)(dnc)9
    888          
12BEL 2518Rikke Geelen, ZV Maas&Roer153,01171515599127(dnc)(dnc)(dnc)dnc
    dncdncdnc          
13NED 1565Jan van de Maale, ZV de Pettelaer167,09151114(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdnc8
    999          
14NED 2674Laura Tabaksblat, ZV de Pettelaer188,01212138(dnc)(dnc)(dnc)1012dncdncdncdnc
    dncdncdnc          
15NED 1248Stijn Smits, WSV de Maaskant197,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc863dnc
    dncdncdnc          
16BEL 2300Joris Leemans, ZV Maas&Roer197,0151449(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
    dncdncdnc          
17NED 499Eline Harmsen, WSV de Maaskant210,0(dnc)(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc101010dnc
    dncdncdnc          
  

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.004
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl




uitslag Trident

Uitslag A-Optimisten

  

NoZeilnoNaamPunten13141516
12551Ralf Helbig, ZV Maas&Roer4,01111
22467Job Stam, ZV de Pettelaer8,02222
33016Jeroen Dieperink, ZV de Pettelaer24,0dncdncdncdnc
33232Rik Dieperink, ZV de Pettelaer24,0dncdncdncdnc
33231Bart Dieperink, ZV de Pettelaer24,0dncdncdncdnc
  

Uitslag B-Optimisten

  

NoZeilnoNaamPunten13141516
1NED 2530Sterre Michels, ZV Maas&Roer4,01111
2NED 2932Pippa Geelen, ZV Maas&Roer8,02222
3NED 3040Lucas van Griensven, ZV de Pettelaer72,0dncdncdncdnc
3NED 3001Emile van Griensven, ZV de Pettelaer72,0dncdncdncdnc
3MR 2530Storm Michels, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
3NED 1956Wouter Leemans, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
3NED 2715Vinn Lutgens, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
3GER 10636Danilo Wilms, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
3GER 12168Leonard van Kann, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
3MK 4Niek Landman, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3MK 259Joris van Mourik, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3MK 7Bram Landman, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3NED 1105Juul Raap, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3MK 1Marjolein van Mourik, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3NED 1070Sem Klerks, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3MK 169Sara van Lieverloo, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
3MK 17Guusje Raap, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
  

Uitslag OpenBic

  

NoZeilnoNaamPunten13141516
15354Julian de Vos5,01121
25462Tico Vermeulen9,02232
35461Ties Schoenmakers10,03313
  

Uitslag Splash

  

NoZeilnoNaamPunten13141516
1NED 1130Thomas Mulders, ZV de Pettelaer9,02511
2NED 2013Thijn Cannemeijer, JZV-Berkendonk11,01253
3NED 2698Thymen van Beek, Trident Wijk en Aalburg12,04422
4NED 575Lindie van Gils, WV de Maaskant15,03165
5NED 1014Jurre Stam, ZV de Pettelaer18,06336
6NED 1107Leon Knikkenberg, JZV-Berkendonk20,05744
7NED 1956Tess Knikkenberg, JZV-Berkendonk27,07677
8NED 2077Imme Geelen, ZV Maas&Roer33,09888
9NED 1565Jan van de Maale, ZV de Pettelaer35,08999
10BEL 2518Rikke Geelen, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
10NED 2344Bram van den Boomen, ZV de Pettelaer72,0dncdncdncdnc
10NED 2680Roelie Gruben, WV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
10NED 2674Laura Tabaksblat, ZV de Pettelaer72,0dncdncdncdnc
10NED 2076Luuk Vrehen, ZV de Pettelaer72,0dncdncdncdnc
10BEL 2300Joris Leemans, ZV Maas&Roer72,0dncdncdncdnc
10NED 1248Stijn Smits, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
10NED 499Eline Harmsen, WSV de Maaskant72,0dncdncdncdnc
  

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.004
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl



Uitslag A-Optimisten

  
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten123456789101112
12467Job Stam, ZV de Pettelaer17,02222111(3)(dsq)222
22551Ralf Helbig, ZV Maas&Roer20,01111(dnc)(dnc)dnc43111
33231Bart Dieperink, ZV de Pettelaer51,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdnc21dncdncdnc
43016Jeroen Dieperink, ZV de Pettelaer51,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdnc12dncdncdnc
53232Rik Dieperink, ZV de Pettelaer60,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc
  

Uitslag B-Optimisten

  
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten123456789101112
1NED 3001Emile van Griensven, ZV de Pettelaer22,0123232222(4)(6)3
2NED 3040Lucas van Griensven, ZV de Pettelaer25,0(4)(4)1344411322
3NED 2932Pippa Geelen, ZV Maas&Roer53,0366623333(dnc)(dnc)dnc
4NED 2530Sterre Michels, ZV Maas&Roer78,0(dnc)(dnc)dncdnc111dncdnc111
5NED 1956Wouter Leemans, ZV Maas&Roer114,02121(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
6GER 10636Danilo Wilms, ZV Maas&Roer127,07354(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
7NED 2715Vinn Lutgens, ZV Maas&Roer130,06745(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
8GER 12168Leonard van Kann, ZV Maas&Roer132,05577(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
9MK 4Niek Landman, WSV de Maaskant136,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc244
10MK 259Joris van Mourik, WSV de Maaskant141,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc636
11MK 7Bram Landman, WSV de Maaskant146,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc1055
12NED 1105Juul Raap, WSV de Maaskant149,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc977
13NED 1070Sem Klerks, WSV de Maaskant152,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc51011
14MK 1Marjolein van Mourik, WSV de Maaskant152,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc7118
15MK 169Sara van Lieverloo, WSV de Maaskant153,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc8910
16MK 17Guusje Raap, WSV de Maaskant161,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdns89
17MR 2530Storm Michels, ZV Maas&Roer180,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc
  

Uitslag C-Optimisten

  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 
  

NoZeilnoNaamPunten56789101112
1NED 2707Tom Thijssen, JZV-Berkendonk38,0522(dnc)dnc433
2MK 5Hoite Anema, WSV de Maaskant45,0655(dnc)dnc622
3MK 6Antje Anema, WSV de Maaskant47,0368(dnc)dnc146
4MB 11Ties Reijnen, WSV Maasbommel79,0111(dnc)dncdncdncdnc
5MK 44Dieuwke Anema, WSV de Maaskant81,0(dnc)dncdncdncdnc311
6BD 13Linda van Dijk, JZV-Berkendonk87,0236(dnc)dncdncdncdnc
7MB 13Jet Reijnen, WSV Maasbommel87,0443(dnc)dncdncdncdnc
8MK 11Roan Dijkstra, WSV de Maaskant89,0(dnc)dncdncdncdnc265
9MK 22Noortje Raab, WSV de Maaskant90,0(dnc)dncdncdncdnc554
10BD 16Bas Ohmstede, JZV-Berkendonk94,0774(dnc)dncdncdncdnc
11PE 2Sake van Heel, WV de Pettelaer97,0(dnc)dncdnc11dncdncdnc
12BD 15Jolijn Thijssen, JZV-Berkendonk99,0887(dnc)dncdncdncdnc
13PE 25Anne Vader, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc52dncdncdnc
14PE 1Doris Struis, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc25dncdncdnc
15PE 21Hidde Vader, WV de Pettelaer102,0(dnc)dncdnc43dncdncdnc
16PE 3Mette, WV de Pettelaer104,0(dnc)dncdnc36dncdncdnc
17PE 8Tjeerd Veer, WV de Pettelaer105,0(dnc)dncdnc64dncdncdnc
18PE 15Niek van de Molen109,0(dnc)dncdnc77dncdncdnc
  

Uitslag Splash

  
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden 
  

NoZeilnoNaamPunten123456789101112
1NED 2013Thijn Cannemeijer, JZV-Berkendonk23,01122221(5)3(5)54
2NED 2680Roelie Gruben, WV de Maaskant24,04211336112(8)(7)
3NED 1130Thomas Mulders, ZV de Pettelaer29,03333(dsq)1222(6)46
4NED 2698Thijmen van Beek, Trident Wijk en Aalburg33,02(13)(8)615534412
5NED 1107Leon Knikkenberg, JZV-Berkendonk60,01041211468(dnc)(dnc)321
6NED 2344Bram van den Boomen, ZV de Pettelaer71,0(13)6548(dsq)3881199
7NED 575Lindie van Gils, WV de Maaskant72,058710(dnc)(dnc)dnc75138
8NED 2076Luuk Vrehen, ZV de Pettelaer72,08(10)(14)5784910975
9NED 1956Tess Knikkenberg, JZV-Berkendonk77,0696(13)94104(11)711dns
10BEL 2518Rikke Geelen, ZV Maas&Roer99,01171515599127(dnc)(dnc)dnc
11NED 2077Imme Geelen, ZV Maas&Roer101,014111012677119(dnc)(dnc)dnc
12NED 1014Jurre Stam, ZV de Pettelaer112,07597(dnc)(dnc)dnc66dncdncdnc
13NED 2674Laura Tabaksblat, ZV de Pettelaer134,01212138(dnc)(dnc)dnc1012dncdncdnc
14NED 1248Stijn Smits, WSV de Maaskant143,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc863
15BEL 2300Joris Leemans, ZV Maas&Roer143,0151449(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
16NED 1565Jan van de Maale, ZV de Pettelaer150,09151114(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdnc
17NED 499Eline Harmsen, WSV de Maaskant156,0(dnc)(dnc)dncdncdncdncdncdncdnc101010
  

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.004
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl




uitslag t/m Lith Ooijen

Uitslag A-Optimisten

  

NoZeilnoNaamPunten101112
12551Ralf Helbig, ZV Maas&Roer3,0111
22467Job Stam, ZV de Pettelaer6,0222
33016Jeroen Dieperink, ZV de Pettelaer18,0dncdncdnc
33232Rik Dieperink, ZV de Pettelaer18,0dncdncdnc
33231Bart Dieperink, ZV de Pettelaer18,0dncdncdnc
  

Uitslag B-Optimisten

  

NoZeilnoNaamPunten101112
1NED 2530Sterre Michels, ZV Maas&Roer3,0111
2NED 3040Lucas van Griensven, ZV de Pettelaer7,0322
3MK 4Niek Landman, WSV de Maaskant10,0244
4NED 3001Emile van Griensven, ZV de Pettelaer13,0463
5MK 259Joris van Mourik, WSV de Maaskant15,0636
6MK 7Bram Landman, WSV de Maaskant20,01055
7NED 1105Juul Raap, WSV de Maaskant23,0977
8NED 1070Sem Klerks, WSV de Maaskant26,051011
9MK 1Marjolein van Mourik, WSV de Maaskant26,07118
10MK 169Sara van Lieverloo, WSV de Maaskant27,08910
11MK 17Guusje Raap, WSV de Maaskant35,0dns89
12MR 2530Storm Michels, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12NED 2932Pippa Geelen, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12NED 1956Wouter Leemans, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12NED 2715Vinn Lutgens, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12GER 10636Danilo Wilms, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12GER 12168Leonard van Kann, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
  

Uitslag C-Optimisten

  

NoZeilnoNaamPunten101112
1MK 44Dieuwke Anema, WSV de Maaskant5,0311
2MK 5Hoite Anema, WSV de Maaskant10,0622
3NED 2707Tom Thijssen, JZV-Berkendonk10,0433
4MK 6Antje Anema, WSV de Maaskant11,0146
5MK 11Roan Dijkstra, WSV de Maaskant13,0265
6MK 22Noortje Raab, WSV de Maaskant14,0554
7BD 16Bas Ohmstede, JZV-Berkendonk57,0dncdncdnc
7MB 11Ties Reijnen, WSV Maasbommel57,0dncdncdnc
7MB 13Jet Reijnen, WSV Maasbommel57,0dncdncdnc
7BD 13Linda van Dijk, JZV-Berkendonk57,0dncdncdnc
7BD 15Jolijn Thijssen, JZV-Berkendonk57,0dncdncdnc
7PE 2Sake van Heel, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc
7PE 1Doris Struis, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc
7PE 3Mette, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc
7PE 25Anne Vader, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc
7PE 21Hidde Vader, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc
7PE 15Niek van de Molen57,0dncdncdnc
7PE 8Tjeerd Veer, WV de Pettelaer57,0dncdncdnc

Uitslag Splash

  

NoZeilnoNaamPunten101112
1NED 1107Leon Knikkenberg, JZV-Berkendonk6,0321
2NED 2698Thijmen van Beek, Trident Wijk en Aalburg7,0412
3NED 575Lindie van Gils, WV de Maaskant12,0138
4NED 2013Thijn Cannemeijer, JZV-Berkendonk14,0554
5NED 1130Thomas Mulders, ZV de Pettelaer16,0646
6NED 2680Roelie Gruben, WV de Maaskant17,0287
7NED 1248Stijn Smits, WSV de Maaskant17,0863
8NED 2076Luuk Vrehen, ZV de Pettelaer21,0975
9NED 1956Tess Knikkenberg, JZV-Berkendonk29,0711dns
10NED 2344Bram van den Boomen, ZV de Pettelaer29,01199
11NED 499Eline Harmsen, WSV de Maaskant30,0101010
12NED 2077Imme Geelen, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12BEL 2518Rikke Geelen, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc
12NED 1014Jurre Stam, ZV de Pettelaer54,0dncdncdnc
12NED 1565Jan van de Maale, ZV de Pettelaer54,0dncdncdnc
12NED 2674Laura Tabaksblat, ZV de Pettelaer54,0dncdncdnc
12BEL 2300Joris Leemans, ZV Maas&Roer54,0dncdncdnc